Instrukcja dla użytkownika - żeglarza

W celu znalezienia interesującego Cię jachtu zarejestruj się na portalu w przypadku gdy nie posiadasz konta lub zaloguj się.

Wybierz kraj, typ łodzi, liczbę osób oraz termin w menu w lewym górnym rogu i wciśnij baton "szukam"

W prawej części strony wyświetlą się wszystkie wyniki wyszukiwania w zaznaczonym przez Ciebie kryteriach.

W lewej części strony pojawi się menu zaawansowane z możliwością wyboru przedziału cenowego, rozmiaru, liczby kabin oraz roku budowy.

Jeśli już wytypowałeś swój jacht sprawdź dostępność w kalendarzu poniżej (przedstawiona została legenda, kolor biały - termin niedostępny, zielony - wybrany, czerwony - zarezerwowany)

Kliknij baton "rezerwuję", po chwili wyświetli ci się okno podsumowujące Twoją rezerwację z terminem oraz ostateczną ceną końcową i zaliczką. Jeśli wszystko się zgadza kliknij baton "zatwierdzam"

Przechodzisz do pola w którym należy wypełnić Twoje dane czyli imię, nazwisko, email oraz telefon. Aby przejść dalej należy zaznaczyć check box, iż zapoznałeś się z regulaminem i go akceptujesz oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NYACHTS SP. Z O.O a także Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od NYACHTS SP. Z O.O Po czym wciśnij baton "rezerwuję".

W następnym etapie pojawi się okno potwierdzające Twoją rezerwację wraz z informacją, iż na podany przez Ciebie mail przyjdzie link z potwierdzeniem rezerwacji. Należy zalogować się na skrzynkę, wejść na wysłanego przez nas maila i kliknąć na podany link.

W tym momencie otworzy Ci się okno z Twoim profilem. Należy uzupełnić brakujące dane - adres zamieszkania oraz wprowadzić hasło. Wciśnij baton "zapisz".

Następnie należy dokonać płatności - postępuj według informacji wysyłanych w wiadomościach systemowych na podanego przez Ciebie maila.

Zawsze możesz zmienić dane swojego profilu klikając w baton "edytuj"