KOCIOŁEK SP. Z O.O.

Polska

company logo

ul. Batorego 14/30

02-591 Warszawa

Telefon: 514343632

E-mail: jacekpol1114@gmail.com


Flota: 38 jachtów

Flota


Ptestige Jacht Twister 26 Komfort XII - posiada zamykaną koje dziobową podwyższoną mesę do wysokości stania około 185 cm (odczuwalna różnica w stosunku do poprzedniego modelu 780) oraz szerszą i dłuższą koję dziobową. Jacht jest przez to przestronniejszy, a dodatkowo dzięki pełnowymiarowym kojom – wygodniejszy. Długość kadłuba 780 cm Szerokość maks. 270 cm Zanurzenie min. 35 cm Zanurzenie maks. 145 cm Liczba koi 6 Maks. liczba załogi 8 Ożaglowanie łącznie 31 m2 Wys. w kabinie 185 cm Typ miecza obrotowy Typ steru płetwa na pawęży Dane indywidualne: WC wc chemiczne Silnik rodzaj zaburtowy Wyposażenie dodatkowe: bramka do kladzenia masztu, sztywny sztag, roll fok, lazzy jack, instalacja wody pitnej, radio, mp3, TV, DVD, lodówka, ogrzewanie, instalacja 230 V Wyposażenie jachtu W stałym wyposażeniu Twistera 26 jest lodówka Waeco ze sprężarką (schładza do -18st.C.), telewizor, DVD, radio i odtwarzacz Mp3.Comfort jachtu podwyższa ogrzewanie Trumatic 2400, zaś zwiększona powierzchnia żagli (jedyna taka ilość w tej klasie jachtów) odczuwalnie wpływa na jakość żeglowania. Dokumenty umowa czarteru Rabaty 10% - za rezerwacje on-line - rezerwacje.na-mazurach.pl. Rabat łšczy się z ofertami last-minute. Rabat nie łšczy się z innymi rabatami ujętymi w planie rabatowym firmy. Stały klient: 5% Min. 2 tygodnie czarteru: 5% Dwa lub więcej jachtów razem: 5% Wczesna rezerwacja i wpłata zaliczki do 31 marca: 5% (nie dotyczy weekendu majowego i Bożego Ciała) Studenci: 5% (maj i wrzesień) Nie należy łączyć rabatów Dopłaty UWAGA: Wszelkie, dopłaty należy zapłacić w dniu odbioru/zdania jachtu w porcie. 70 zł - sprzątanie jachtu obligatoryjne po każdym rejsie 250 zł - zdanie jachtu w innym miejscu niż port macierzysty 100 zł/rejs - pies na jachcie Paliwa nie ma w cenie (dodatkowo płatne) przy czarterach poniżej tygodnia WC chemiczne -dopłata 50zł W cenie czarteru Jacht wypływający w rejs otrzymuje gratis: nabitą butlę gazową naładowany akumulator paliwo do silnika (5l)(Powyżej 5 dni) Jacht jest wysprzątany i sprawny technicznie. Cumowanie w porcie macierzystym gratis. Jacht posiada ubezpieczenie JachtCASCO, OC, NNW, silnik ubezpieczony od kradzieży, ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi. Zapewniamy serwis na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Rezerwacja Zaliczka w wysokości 30% płatna w terminie 7 dni od podpisania umowy, pozostała kwota za czarter płatna gotówką przed odbiorem jachtu. Kaucja 500 zł płatna przy odbiorze jachtu, zwracana po zdaniu jachtu. Dokumenty wymagane do wynajmu to: minimum patent żeglarza jachtowego dowód osobisty Dodatkowe informacje Odbiór jachtu od 14:00 w dniu przyjazdu (inne godziny do uzgodnienia). Zdanie jachtu do 10:00 w dniu odjazdu(inne godziny do uzgodnienia). Odbiór i zdanie jachtu odbywa się w porcie Royal w Giżycku nad jez. Kisajno (Parking 15zł za dobę) Opłata w porcie 10zł od osoby za osobodobę.
TWISTER 32 Kajtek TWISTER 32 to pionier nowej epoki w żeglarstwie śródlądowym. Jest flagowym projektem konstruktora Twisterów Roberta Rogińskiego. Wyjątkowy design, niespotykane dotąd rozwiązania nautyczne, luksusowe, ale funkcjonalne wyposażenie – wszystko to sprawia, że jest bezkonkurencyjny na tle rodzimych jachtów.
Nautiner 30S Nautiner 30S to jednostka szybka i bezpieczna, przeznaczona do żeglugi dla maksymalnie 8 osób, ale łatwość obsługi pozwala na samodzielne pływanie 2-osobowej załodze.Jacht posiada unikalne koło sterowa które dostarcza dodatkowych atrakcji podczas żeglowania. Posiada dwie kabiny sypialne, mesę z kambuzem i kabinę WC. Przestrony kokpit jest funkcjonalny podczas żeglugi, ale także jako miejsce spotkań towarzyskich.
Twister 26 Komfort X Jacht Twister 26 Komfort X to Przestronny i wygodny, bezpieczny i zwrotny. Przestronniejszy od modelu 780 i najlepszy w swojej klasie. Gdzie leży jego wyjątkowość? W nietuzinkowym całokształcie. Wszyscy ci, którzy mieli możliwość wypróbowania poprzedniego modelu – odczują zdecydowaną różnicę przenosząc się na pokład Twistera 26 Komfort. Jacht ma wyższą mesę (około 185 cm), szerszą i dłuższą podniesioną koję dziobową. Jest wygodny – nawet do żeglowania dla kilku osób (wszystkie koje są pełnowymiarow
Twister 26 Komfort XI Twister 26 Komfort XI jest jachtem, w którym na pewno dobrze poczują się zwolennicy modelu 780. To jego udoskonalony następca.Wysokość 185 cm w mesie uzyskano dzięki nowej wkładce dennej, podniesiona koja dziobowa jest o wiele szersza i dłuższa, a jacht przestronniejszy.
Viva 606 - Viva 606 Cabin Szybka i zwrotna motorówka. Przeznaczona do rekreacji, turystyki i sportów wodnych. Dzięki kabinie można wybierać się nią w dłuższe podróże, Przeznaczona maksymalnie dla 5 osób. W kabinie mogą nocować dwie dorosłe osoby i dziecko. Bezpieczna, przyjazna rodzinna. Z silnikiem zaburtowym 90 KM osiąga prędkość 90 km/h
Twister 26 - Komfort XIX Rysiek Twister 26 Komfort jest jachtem, w którym na pewno dobrze poczują się zwolennicy modelu 780. To jego udoskonalony następca.Wysokość 185 cm w mesie uzyskano dzięki nowej wkładce dennej, podniesiona koja dziobowa jest o wiele szersza i dłuższa, a jacht przestronniejszy.
Twister 26 - Komfort XIII Twister 26 - Komfort XIII to doskonały jacht dla amatorów żeglarskich emocji, jak i spokojnego wypoczynku. Jakie są na nim udogodnienia? Zarówno takie, aby spędzać aktywnie czas na pokładzie, jak i te, którą umilą czas podczas niepogody. Jacht posiada podwyższoną mesę do wysokości stania około 185 cm (odczuwalna różnica w stosunku do poprzedniego modelu 780) oraz szerszą i dłuższą koję dziobową. Jacht jest przez to przestronniejszy, a dodatkowo dzięki pełnowymiarowym kojom – wygodniejszy.
Twister 26 - Komfort XIV Jacht Twsiter 26 Komfort XIV to Przestronny i wygodny, bezpieczny i zwrotny. Przestronniejszy od modelu 780 i najlepszy w swojej klasie. Gdzie leży jego wyjątkowość? W nietuzinkowym całokształcie. Wszyscy ci, którzy mieli możliwość wypróbowania poprzedniego modelu – odczują zdecydowaną różnicę przenosząc się na pokład Twistera 26 Komfort. Jacht ma wyższą mesę (około 185 cm), szerszą i dłuższą podniesioną koję dziobową. Jest wygodny – nawet do żeglowania dla kilku osób (wszystkie koje są pełnowymiarowe)
Twister 26 - Komfort XV Twister 26 to niezawodny, szybki, zwrotny i świetnie wyposażony jacht, który z pewnością sprawdzi się na mazurskich szlakach. Jest udoskonalonym następcą modelu 780. Kto powinien go wypróbować? Miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz amatorzy wygodnych warunków do żeglowania. Ma wszelkie udogodnienia potrzebne do udanego wypoczynku na wodzie: podwyższoną do 185 cm mesę (dzięki nowej wkładce dennej), szerszą i dłuższą koję dziobową, pełnowymiarowe koje oraz przestrzeń,
Twister 26 - Komfort XVI Twister 26 Komfort to niezawodny, szybki, zwrotny i świetnie wyposażony jacht, który z pewnością sprawdzi się na mazurskich szlakach. Jest udoskonalonym następcą modelu 780. Kto powinien go wypróbować? Miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz amatorzy wygodnych warunków do żeglowania. Ma wszelkie udogodnienia potrzebne do udanego wypoczynku na wodzie: podwyższoną do 185 cm mesę (dzięki nowej wkładce dennej), szerszą i dłuższą koję dziobową, pełnowymiarowe koje oraz przestrzeń, która gwarantuje, że kilka osób będzie się na nim świetnie bawić
Twister 26 - Komfort XVII Twister 26 Komfort jest jachtem, w którym na pewno dobrze poczują się zwolennicy modelu 780. To jego udoskonalony następca. Co znajduje się pod pokładem? Jacht spełnia wszelkie wymogi jakości i funkcjonalności. W tym modelu wszystkie koje są rzeczywiście pełnowymiarowe,Wysokość 185 cm w mesie uzyskano dzięki nowej wkładce dennej, podniesiona koja dziobowa jest o wiele szersza i dłuższa, a jacht przestronniejszy.
Twister 26 - Komfort XVIII Twister 26 to niezawodny, szybki, zwrotny i świetnie wyposażony jacht, który z pewnością sprawdzi się na mazurskich szlakach. Jest udoskonalonym następcą modelu 780. Kto powinien go wypróbować? Miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz amatorzy wygodnych warunków do żeglowania. Ma wszelkie udogodnienia potrzebne do udanego wypoczynku na wodzie: podwyższoną do 185 cm mesę (dzięki nowej wkładce dennej), szerszą i dłuższą koję dziobową, pełnowymiarowe koje oraz przestrzeń, która gwarantuje, że kilka osób będzie się na nim świetnie bawić.
Twister 26 - Komfort XX Morski Twister 26 to niezawodny, szybki, zwrotny i świetnie wyposażony jacht, który z pewnością sprawdzi się na mazurskich szlakach. Jest udoskonalonym następcą modelu 780. Kto powinien go wypróbować? Miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz amatorzy wygod...
Twister 26 - Komfort XXI Robson Jacht Twister 26 Komfort XXI to Przestronny i wygodny, bezpieczny i zwrotny. Przestronniejszy od modelu 780 i najlepszy w swojej klasie. Gdzie leży jego wyjątkowość? W nietuzinkowym całokształcie. Wszyscy ci, którzy mieli możliwość wypróbowania poprzedniego modelu – odczują zdecydowaną różnicę przenosząc się na pokład Twistera 26 Komfort. Jacht ma wyższą mesę (około 185 cm), szerszą i dłuższą podniesioną koję dziobową. Jest wygodny – nawet do żeglowania dla kilku osób (wszystkie koje są pełnowymiarowe)
Twister 26 - Komfort XXII Twister 26 to ulepszona wersja Twistera 780, poprzez nową wkładkę denną uzyskano wysokość stania w mesie 185 cm oraz wszystkie koje stały się pełnowymiarowe. Podniesiona koja dziobowa jest o wiele szersza i dłuższa od swojej poprzedniczki a jacht zyskał na przestronności. Wyposażenie jachtu Co znajduje się pod pokładem? Jacht spełnia wszelkie wymogi jakości i funkcjonalności. W tym modelu wszystkie koje są rzeczywiście pełnowymiarowe, a sam jacht wyposażony jest w ogrzewanie Trumatic 2400, lodówkę Waeco ze sprężarką (schładza do -18st.C.)radio. Wysokość 185 cm w mesie uzyskano dzięki nowej wkładce dennej, podniesiona koja dziobowa jest o wiele szersza i dłuższa, a jacht przestronniejszy. Twister 26 Komfort ze względu na zwiększoną powierzchnię żagli nie ma sobie równych w tej klasie.
Twister 26 - Komfort XXVII Slepy Twister 26 Komfort to niezawodny, szybki, zwrotny i świetnie wyposażony jacht, który z pewnością sprawdzi się na mazurskich szlakach. Jest udoskonalonym następcą modelu 780. Kto powinien go wypróbować? Miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz amatorzy wygodnych warunków do żeglowania. Ma wszelkie udogodnienia potrzebne do udanego wypoczynku na wodzie: podwyższoną do 185 cm mesę (dzięki nowej wkładce dennej), szerszą i dłuższą koję dziobową, pełnowymiarowe koje oraz przestrzeń, która gwarantuje, że kilka osób będzie się na nim świetnie bawić Jacht wyposażony jest w radio a dodatkowo – posiada ogrzewanie oraz niezawodną lodówkę. Zdecydowanie warto go wypróbować – bowiem dzięki największej w tej klasie powierzchni żagli, można podjąć wyzwanie niemal każdej jednostki!
Twister 780 - M-Projekt Super nowoczesny jacht. Idealny dla dużych grup. Jacht przetestowany. Jest bardzo bezpieczny lecz przy tym bardzo szybki dzieki możliwością zwiększonego ożaglowania Jest to jacht dla osób, które szukają nowych wyzwań i tych, którzy dopiero wkraczają na żeglarską drogę. Bardzo szybki, wygodny, funkcjonalny i łatwy w obsłudze jacht, dający maksimum radości z pływania. Jacht cieszący się dużym uznaniem żeglarzy ze względu na swoje znakomite cechy nautyczne. Wyposażenie jachtu sztywny sztag, roll fok patent/bramka masztu, radio, CD, parking, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro,
Twister 780 - Łysy Bardzo szybki, wygodny, funkcjonalny i łatwy w obsłudze jacht, dający maksimum radości z pływania. Jacht cieszący się dużym uznaniem żeglarzy ze względu na swoje znakomite cechy nautyczne. Wyposażenie jachtu bramka do kładzenia masztu sztywny sztag roll fok lazzy jack instalacja wody pitnej radio mp3 lodówka
Twister 780 - Alejandro Szybki i zwrotny, dla osób lubiących sportowe żeglowanie oraz pojemny i przestronny dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Kompromis pomiędzy komfortem i ceną. Wyposażenie jachtu bramka do kładzenia masztu sztywny sztag roll fok radio instalacja 230 V
Twister 780 - Bartosz Nowoczesny jacht. Idealny dla dużych grup. Jacht przetestowany. Jest bardzo bezpieczny lecz przy tym bardzo szybki dzięki możliwością zwiększonego ożaglowania Wyposażenie jachtu bramka do kładzenia masztu sztywny sztag roll fok instalacja wody pitnej radio CD mp3
Twister 780 - Matusz Nowoczesny jacht. Idealny dla dużych grup. Jacht przetestowany. Jest bardzo bezpieczny lecz przy tym bardzo szybki dzięki możliwością zwiększonego ożaglowania Wyposażenie jachtu sztywny sztag, roll fok, patent/bramka masztu, radio, CD, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro,
Twister 780 - Tigana Nowoczesny jacht. Idealny dla dużych grup. Jacht przetestowany. Jest bardzo bezpieczny lecz przy tym bardzo szybki dzięki możliwością zwiększonego ożaglowania Wyposażenie jachtu sztywny sztag, roll fok, patent/bramka masztu, radio, CD, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro,
Twister 780 - Rysiek Szybki, zwrotny i lekki w prowadzeniu jacht dla maksymalnie 8 osób. Posiada duży wygodny kokpit oraz funkcjonalnie zagospodarowane wnętrze. Wyposażenie jachtu sztywny sztag, roll fok, patent/bramka masztu, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro,
TES 32 DREAMER Tes 32 Dreamer to jeden z najbardziej nowoczesnych jachtów pływających po Mazurach. Jest komfortowym, przestronnym jachtem dla 6-8 osobowej załogi przy zachowaniu najwyższej wygody. Jest to jednostka wyposażona w 2 zamykane kabiny, lodówkę oraz echosondę. Wyposażenie jachtu bramka do kładzenia masztu sztywny sztag roll fok lazzy jack instalacja wody pitnej instalacja wody zaburtowej prysznic w kokpicie radio CD lodówka instalacja 230 V
Maxus 28 - Maximus III Maxus 28 kolejny jacht z rodziny Maxsusów. Szybki i zwrotny, dla osób lubiących sportowe żeglowanie oraz pojemny i przestronny dla tych którzy cenią sobie wygodę.Obsługa jachtu ułatwiona jest poprzez sprowadzenie wszystkich lin do kokpitu, zapewniono także pełną stabilizację masztu, obrotowy miecz i płetwę sterową podnoszoną do pionu. Obszerny kokpit bez trudu pomieści 8 osób. We wnętrzu dwie dwuosobowe zamykane kabiny: dziobowa i rufowa. Jest to jacht dla osób, które szukają nowych wyzwań i tych, którzy dopiero wkraczają na żeglarską drogę. Wyposażenie jachtu sztywny sztag, roll fok, lazy jack, patent/bramka masztu, prysznic, radio, CD, TV, ogrzewanie, lodówka, ciepła woda, oświetlenie kokpitu, oświetlenie nawigacyjne, parking, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, tent, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, gniazdko ładowania telefonu, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, Ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro, drabinka rufowa,
Maxus 33 - Maxus II Maxus 33 to jeden z najnowszych komfortowych jachtów pływających po Mazurach. Posiada certyfikat CE kat. B. Przeznaczony dla osób lubiących sportowe żeglowanie oraz ceniących wygodę. Jest on wygodny, przestronny o niespotykanym komforcie wnętrza. Posiada 3 oddzielne zamykane kabiny. Jacht ten zadowoli najbardziej wymagających żeglarzy. Wyposażenie jachtu sztywny sztag, roll fok, lazy jack, patent/bramka masztu, ogrzewanie, lodówka, ciepła woda, woda zaburtowa, parking, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, tent, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, gniazdko ładowania telefonu, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, Ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, siekierka,
Maxus 33 - Maxus I Maxus 33 to jeden z najnowszych komfortowych jachtów pływających po Mazurach. Posiada certyfikat CE kat. B. Przeznaczony dla osób lubiących sportowe żeglowanie oraz ceniących wygodę. Jest on wygodny, przestronny o niespotykanym komforcie wnętrza. Posiada 3 oddzielne zamykane kabiny. Jacht ten zadowoli najbardziej wymagających żeglarzy. Wyposażenie jachtu sztywny sztag, roll fok, lazy jack, patent/bramka masztu, ogrzewanie, lodówka, ciepła woda, woda zaburtowa, parking, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, tent, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, gniazdko ładowania telefonu, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, Ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacz
Viva 700 - Viva Młodsza, ale większa siostra VIVY 600. Świetnie nadaje się do dłuższych rejsów rodzinnych. Obszerny ergonomiczny kambuz, dużo miejsca przy stoliku. Pełno listwowy grot bardzo łatwy do zarefowania dzięki systemowi "lazy jack". Wyposażenie jachtu sztywny sztag, roll fok, lazy jack, patent/bramka masztu, parking, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, drabinka rufowa
Mazurek 650 Waldek JACHT PO GENERALNYM REMONCIE NA SEZON 2012. WSZYSTKIE USTERKI NAPRAWIONE, WYREMONTOWANY. Nowoczesny model jachtu rodzinnego. Mazurki weszły do produkcji w 2005 roku i bardzo szybko zdobywają sobie rynek jako następcy Sasanek 660 i Corvet 650. Bardzo sprawny i łatwy w obsłudze model. Żeglowanie tym jachtem jest bardzo przyjemne i bezproblemowe.
Mazurek 650 Nowoczesny model jachtu rodzinnego. Mazurki weszły do produkcji w 2005 roku i bardzo szybko zdobywają sobie rynek jako następcy Sasanek 660 i Corvet 650. Bardzo sprawny i łatwy w obsłudze model. Żeglowanie tym jachtem jest bardzo przyjemne i bezproblemowe. JACHT PO GENERALNYM REMONCIE NA SEZON 2012. WSZYSTKIE USTERKI NAPRAWIONE, WYREMONTOWANY. sztywny sztag, roll fok, patent/bramka masztu, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, siekierka, wiadro, drabinka rufowa, Kanistry na wodę,pagaje, bosak, odbijacze,kotwice z linami, dwie cumy,wiadro, miednica, szczotka.
Mazurek 650 Nowoczesny model jachtu rodzinnego. Mazurki weszły do produkcji w 2005 roku i bardzo szybko zdobywają sobie rynek jako następcy Sasanek 660 i Corvet 650. Bardzo sprawny i łatwy w obsłudze model. Żeglowanie tym jachtem jest bardzo przyjemne i bezproblemowe. JACHT PO GENERALNYM REMONCIE NA SEZON 2011. WSZYSTKIE USTERKI NAPRAWIONE, WYREMONTOWANY. sztywny sztag, roll fok, patent/bramka masztu, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, siekierka, wiadro, drabinka rufowa, Kanistry na wodę,pagaje, bosak, odbijacze,kotwice z linami, dwie cumy,wiadro, miednica, szczotka.
Tango 730 Model bardzo popularny, rekreacyjny, nie wymaga dużych umiejętności żeglarskich, łatwy i przyjemny w obsłudze, bardzo małe zanurzenie pozwala cumować przy większości mazurskich brzegów, jacht jest bezpieczny a wnętrze bardzo funkcjonalne i wygodne. JACHT PO GENERALNYM REMONCIE NA SEZON 2010. WSZYSTKIE USTERKI NAPRAWIONE, WYREMONTOWANY. sztywny sztag, roll fok, patent/bramka masztu, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, siekierka, wiadro, drabinka rufowa, Kieszenie na liny, pagaje, bosak, odbijacze, kotwice z linami, dwie cumy, wiadro, miednica, szczotka.
Tango 730 Model bardzo popularny, rekreacyjny, nie wymaga dużych umiejętności żeglarskich, łatwy i przyjemny w obsłudze, bardzo małe zanurzenie pozwala cumować przy większości mazurskich brzegów, jacht jest bezpieczny a wnętrze bardzo funkcjonalne i wygodne. JACHT PO GENERALNYM REMONCIE NA SEZON 2010. WSZYSTKIE USTERKI NAPRAWIONE, WYREMONTOWANY. sztywny sztag, roll fok, patent/bramka masztu, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, siekierka, wiadro, Kieszenie na liny, pagaje, bosak, odbijacze, kotwice z linami, dwie cumy, wiadro, miednica, szczotka.
TWISTER 780 Super nowoczesny jacht. Idealny dla dużych grup. Jacht przetestowany. Jest bardzo bezpieczny lecz przy tym bardzo szybki dzieki możliwością zwiększonego ożaglowania. Polecamy osobom posiadającym już przynajmniej 2 letnie doświadczenie na wodzie. Zdjęcia tego jachtu, zabudowana koja dziobowa (niezamykana). sztywny sztag, roll fok, patent/bramka masztu, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro, drabinka rufowa,
TWISTER 780 Super nowoczesny jacht. Idealny dla dużych grup. Jacht przetestowany. Jest bardzo bezpieczny lecz przy tym bardzo szybki dzieki możliwością zwiększonego ożaglowania. Polecamy osobom posiadającym już przynajmniej 2 letnie doświadczenie na wodzie. Koja dziobowa w tym jachcie niezabudowana. sztywny sztag, roll fok, lazy jack, patent/bramka masztu, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro, drabinka rufowa,
TWISTER 780 Super nowoczesny jacht. Idealny dla dużych grup. Jacht przetestowany. Jest bardzo bezpieczny lecz przy tym bardzo szybki dzieki możliwością zwiększonego ożaglowania. Polecamy osobom posiadającym już przynajmniej 2 letnie doświadczenie na wodzie. sztywny sztag, roll fok, patent/bramka masztu, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro, drabinka rufowa,
TWISTER 780 Super nowoczesny jacht. Idealny dla dużych grup. Jacht przetestowany. Jest bardzo bezpieczny lecz przy tym bardzo szybki dzieki możliwością zwiększonego ożaglowania. Polecamy osobom posiadającym już przynajmniej 2 letnie doświadczenie na wodzie. Zdjęcia tego jachtu, zabudowana koja dziobowa (niezamykana). sztywny sztag, roll fok, lazy jack, patent/bramka masztu, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, siekierka, wiadro,

Opinie


Całkowita ocena:

5

na podstawie:

0 opinii

Poszczególne opinie:

Obsługa przez armatora 5
Zgodność jachtu z opisem 5
Stan techniczny jachtu 5